Прејди на содржината

Ладислав Палфи: Разлика помеѓу преработките

Додадени 273 бајти ,  пред 1 година
Rescuing 2 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
[проверена преработка][проверена преработка]
(Rescuing 2 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
== Наводи ==
* [http://mmc.edu.mk/IRAMbooks/books/Velkov/Palfibook.html Врска до книгата ПАЛФИ на Владан Велков (2008) во рамки на ИРАМ] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20120303203701/http://mmc.edu.mk/IRAMbooks/books/Velkov/Palfibook.html |date=2012-03-03 }}
* [http://mmc.edu.mk/IRAMbooks/thesis/MATJordanoska.pdf Врска до трудот за Палфи на Трена Јорданоска (2008) во рамки на ИРАМ] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20091229140212/http://mmc.edu.mk/IRAMbooks/thesis/MATJordanoska.pdf |date=2009-12-29 }}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Палфи, Ладислав}}
50.591

уредување