Зборник на Миладиновци: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Rescuing 0 sources and tagging 1 as dead.) #IABot (v2.0.8
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Нагледно уредување Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
(Rescuing 0 sources and tagging 1 as dead.) #IABot (v2.0.8)
== Надворешни врски ==
* [http://gbsk.mk/eknigi/zbornik.pdf „Миладиновци Зборник 1861-1961“]{{Мртва_врска|date=August 2021 |bot=InternetArchiveBot |fix-attempted=yes }} {{mk}}
* [http://www.promacedonia.org/bugarash/bnpesni/index.htm "Бѫлгарски народни песни", Загреб, 1861 година, текст и фототипно преиздавање.] {{bg}}
 
29.743

уредувања

Прегледник