Прејди на содржината

Житомирска Област: Разлика помеѓу преработките

Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Надворешни Врски: Додадена категорија)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
== Надворешни Врски ==
 
* [http://www.zhitomir-region.gov.ua Службена страница] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20100812044556/http://www.zhitomir-region.gov.ua/ |date=2010-08-12 }}
 
{{Области во Украина}}
48.251

уредување