Разлика помеѓу преработките на „31 октомври“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 73 бајти ,  пред 11 година
с
с (Бот Менува: hu:Október 31.)
[[lmo:31 10]]
[[lt:Spalio 31]]
[[lv:31. oktobris]]
[[ml:ഒക്ടോബര്‍ 31]]
[[mr:ऑक्टोबर ३१]]
[[wa:31 d' octôbe]]
[[war:Oktubre 31]]
[[wuu:10月31号]]
[[yo:31 October]]
[[zh:10月31日]]
[[zh-min-nan:10 goe̍h 31 ji̍t]]
[[zh-yue:10月31號]]
58.155

уредувања

Прегледник