Категорија:Венецуелци: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: Fooian people → Кат националност
сНема опис на уредувањето
с (→‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: Fooian people → Кат националност)
 
{{FooianКат peopleнационалност|Country=Венецуела|Nationality=Венецуелци}}
{{рв|People of Venezuela}}
 

Прегледник