Разлика помеѓу преработките на „NGC 4076“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 31 бајт ,  пред 5 месеци
+image #WPWP
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
(+image #WPWP)
 
|соѕвездие=[[Береникина Коса (соѕвездие)|Береникина Коса]]
|епоха=Ј2000.0
|слика= SDSS NGC 4076.jpg
|ректасцензија=
|деклинација=
4.366

уредувања

Прегледник