Разлика помеѓу преработките на „Крис Мидлтон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 1 бајт ,  пред 4 месеци
с
| 79 || 58 || 30.1 || .467 || .407 || .859 || 4.4 || 2.3 || 1.5 || .1 || 13.4
|-
| style="text-align:left;"| {[[НБА сезона 2015-2016|2015-2016]]
| style="text-align:left;"| {{Basket Milwaukee Bucks}}
| 79 || 79 || 36.1 || .444 || .396 || .888 || 3.8 || 4.2 || '''1.7''' || .2 || 18.2

Прегледник