Реторика: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 47 бајти ,  пред 13 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: az, el, fa, id, ko, ms, scn, sh, sl, sr, uk Менува: ja)
[[az:Ritorika]]
[[bg:Реторика]]
[[bn:অলংকারশাস্ত্র]]
[[ca:Retòrica]]
[[cs:Rétorika]]
58.155

уредувања

Прегледник