Разлика помеѓу преработките на „24 јуни (настани)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 7 бајти ,  пред 6 месеци
с
нема опис на уредувањето
с (викилинк форматирање: 2x [a|ab] → [a]b)
с
 
|-
|valign="top" align="right"|[[1999]] 
|[[Гитара]]та на [[Ерик Клептон]] со која е снимена ''Layla''„Лејла“ е продадена на аукција за 497,.500 долари.
|}
 

Прегледник