Разлика помеѓу преработките на „Музеј на Михаил Булгаков (Киев)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Отповикани уредувањата на Hgjygjgyjjkgkgk (разговор), враќајќи на последната преработка на 109.108.70.227
с (Отповикани уредувањата на Hgjygjgyjjkgkgk (разговор), враќајќи на последната преработка на 109.108.70.227)
Ознака: Отповикување
{{Премести|Музеј на Михаил Булгаков (Киев)}}
 
{{coord|50|27|39|N|30|30|53|E|type:landmark|display=title}}
{{infobox Museum

Прегледник