Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Берленгаш“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 10 бајти ,  пред 8 месеци
Создадена страница со: {{СЗР}}
(Создадена страница со: {{СЗР}})
 
(нема разлика)

Прегледник