Илко Стефановски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 52 бајти ,  пред 1 година
поправка на правопис - 11 Октомври
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Животопис: Правописна исправка, replaced: глумеци → глумци)
(поправка на правопис - 11 Октомври)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Стефановски, Илко}}
[[Категорија:Луѓе од Битола]]
[[Категорија:Македонски глумци]]
[[Категорија:Добитници на наградата „11 октомври“Октомври“]]

Прегледник