Прејди на содржината

Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 8 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Веб-сајт → Мрежно место
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: km² → км<sup>2</sup> (3) using AWB)
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Веб-сајт → Мрежно место)
|
|-----
| Мрежно место:
| Веб-сајт:
| [http://www.tn.gov.in]
|-----