Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Славчо Стојменски“ - Виница“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: веб-место → мрежно место
(#1Lib1Ref #1Lib1RefCEE)
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: веб-место → мрежно место)
== Надворешни врски ==
* [http://www.schools.edu.mk/ Портал за основните и средните училишта во Македонија]
* [http://www.mon.gov.mk/ Официјално веб-мрежно место на Министерството за образование и наука]
 
[[Категорија:Основни училишта во Општина Виница]]

Прегледник