Разговор со корисник:VejsBejs: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(Создадена страница со: {{добредојде}}--~~~~)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
Ознака: Изворно уредување 2017
 
{{добредојде}}--[[User:Ehrlich91|Ehrlich91]] <small>([[User talk:Ehrlich91|разговор]])</small> 22:07, 22 февруари 2021 (CET)
 
== Уредувачки натпревар „Диносауруси“ ==
 
Здраво, извини за доцнењето при оценувањето на статиите дел од уредувачкиот натпревар „Диносауруси“. Истите ќе бидат оценети во текот на неделава. Од 1 април ќе започне редовниот натпревар за Средна и Источна Европа, па сакав чисто да известам дека овој натпревар не е заборавен. --[[User:Ehrlich91|Ehrlich91]] <small>([[User talk:Ehrlich91|разговор]])</small> 16:36, 30 март 2021 (CEST)

Прегледник