Прејди на содржината

Димитар Башевски: Разлика помеѓу преработките

Додадени 119 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Наводи: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Наводи: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}})
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
[[Категорија:Добитници на наградата „13 Ноември“]]
[[Категорија:Добитници на наградата „Св. Климент Охридски“]]
[[Категорија:Апсолвенти на универзитетот „Св. Кирил и Методиј“]]