Прејди на содржината

Ихтис: Разлика помеѓу преработките

Додаден 61 бајт ,  пред 1 година
с
→‎Наводи: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
(Одбиена последната промена (од 79.125.246.113) и ја поврати преработката 4317464 на Bjankuloski06)
Ознака: Рачно отповикување
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Ранохристијански натписи]]
[[Категорија:Грчко-римски натписи]]
[[Категорија:Христијански поими]]