Разлика помеѓу преработките на „Авиоимпекс“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 81 бајт ,  пред 6 месеци
с
(Создадена страница со: {{Инфокутија Авиопревозник | airline = Авиоимпекс<br>''Avioimpex'' | image = | image_size = | alt = | caption = | IA...)
 
{{Commons category|Avioimpex}}
*[https://web.archive.org/web/20001204160200/http://www.avioimpex.com.mk/index2.htm архивиран официјален веб портал на Авиоимпекс]
 
[[Категорија:Авиопревозници од Македонија]]

Прегледник