Нигер (река): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 61 бајт ,  пред 1 година
с
→‎Наводи: Отстранета непотребна категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
с (→‎Наводи: Отстранета непотребна категорија)
 
 
[[Категорија:Реки во Африка]]
[[Категорија:Реки по азбучен ред]]
[[Категорија:Погранични реки]]

Прегледник