Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Cycling data SKS“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Предлошка:Cycling data DSM
(Пренасочување кон Шаблон:Cycling data SUN)
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Предлошка:Cycling data DSM)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[ШаблонПредлошка:Cycling data SUNDSM]]

Прегледник