Лешња: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
Исправен редослед на поднаслови
с (→‎Надворешни врски: Исправено име на предлошка, replaced: {{Никулец за географијата на Албанија}} → {{Албанија-гео-никулец}})
с (Исправен редослед на поднаслови)
 
 
'''Лешња''' — село во [[Албанија]]. Селото се наоѓа во [[Област Белград (Албанија)|областа Белград]] и [[Општина Лешња|општината Лешња]].
== Историја ==
 
== Географија ==
 
== Историја ==
 
== Демографија ==

Прегледник