Разлика помеѓу преработките на „Мите Грозданов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
photo
(поправка на правопис - годините без точка, ТВ-)
(photo)
{{Инфокутија за личност
| име = Мите Грозданов
| портрет = Мите Mite-GrozdanovГрозданов.jpg
| px =
| опис = Мите Грозданов
1

уредување

Прегледник