280-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: nah:280 xihuitl
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ar, ast, br, bs, ca, cv, cy, da, de, es, et, eu, fi, fr, gan, gd, hr, hu, id, it, ja, jv, ko, ksh, la, mr, ms, nl, no, pt, ro, ru, sk, sl, sq, su, sv, tt, uk, uz, zh)
с (Бот Додава: nah:280 xihuitl)
[[mr:इ.स.चे २८० चे दशक]]
[[ms:280-an]]
[[nah:280 xihuitl]]
[[nl:280-289]]
[[no:280-årene]]
5.830

уредувања

Прегледник