Разлика помеѓу преработките на „250-ти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: nah:250 xihuitl
с (Бот Додава: ar, ast, br, bs, ca, cv, cy, da, de, es, et, eu, fi, fr, gan, gd, hr, hu, id, it, ja, jv, ko, ksh, la, mr, ms, nl, no, pt, ro, ru, sk, sl, sq, su, sv, uk, uz, zh)
с (Бот Додава: nah:250 xihuitl)
[[mr:इ.स.चे २५० चे दशक]]
[[ms:250-an]]
[[nah:250 xihuitl]]
[[nl:250-259]]
[[no:250-årene]]
5.830

уредувања

Прегледник