Разлика помеѓу преработките на „Балцерс“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 1 месец
с
→‎Ерликон Балцерс: Јазична исправка, replaced: соларна → сончева
(Замена на Image:Balzers.png со Image:Coat_of_arms_of_Balzers.png (од страна на CommonsDelinker поради: file renamed on Commons).)
с (→‎Ерликон Балцерс: Јазична исправка, replaced: соларна → сончева)
 
== Ерликон Балцерс ==
 
Седиштето на претпријатието „Ерликон Балцерс“, голем производител на технологија за филм, соларнасончева и вакуум, се наоѓа во Балцерс.
 
== Наводи==

Прегледник