Разлика помеѓу преработките на „Долни Стубол“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎Географија и местоположба: Исправка на помешани латинични букви меѓу кириличните, replaced: Географиja → Географија
с (→‎Надворешни врски: Форматно средување на категорија, replaced: |*]] → | ]])
с (→‎Географија и местоположба: Исправка на помешани латинични букви меѓу кириличните, replaced: Географиja → Географија)
'''Долни Стубол''' — село во [[Општина Пробиштип]].
 
== ГеографиjaГеографија и местоположба ==
 
== Историja ==

Прегледник