Фенотип: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: fa:فنوتیپ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: az:Fenotip)
с (Бот Додава: fa:فنوتیپ)
[[es:Fenotipo]]
[[et:Fenotüüp]]
[[fa:فنوتیپ]]
[[fi:Fenotyyppi]]
[[fr:Phénotype]]
43.100

уредувања

Прегледник