Вацлав Хавел: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 5 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Замена со исправно име на предлошка, replaced: {{Никулец за писател}} → {{писател-никулец}}
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
с (→‎Надворешни врски: Замена со исправно име на предлошка, replaced: {{Никулец за писател}} → {{писател-никулец}})
* [http://www.nndb.com/people/956/000023887/ Notable Names Database]
 
{{Никулец за писател-никулец}}
 
{{Претседатели на Чешка}}

Прегледник