Jus Cogens право: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 4 бајти ,  пред 1 година
Категорија
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
(Категорија)
[[Категорија:Држава]]
[[Категорија:Меѓународни односи]]
[[Категорија:ЧовековитеЧовекови права]]
164

уредувања

Прегледник