Jus Cogens право: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Категорија)
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Држава]]
[[Категорија:Меѓународни односи]]
[[Категорија:ДипломатскоЧовековите правоправа]]
164

уредувања

Прегледник