Предлошка:Editprotected: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
Заштитена "Шаблон:Editprotected": Важен административен шаблон ([edit=sysop] (бесконечно) [move=sysop] (бесконечно))
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(шаблон)
 
с (Заштитена "Шаблон:Editprotected": Важен административен шаблон ([edit=sysop] (бесконечно) [move=sysop] (бесконечно)))

Прегледник