Категорија:50-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: an, ar, be-x-old, br, bs, cy, de, es, et, eu, id, io, ja, lv, mr, ro, ru, simple, sk, sl, sr, su, sv, tr, tt, uk, zh)
[[an:Categoría:Dezenio de 50]]
[[ar:تصنيف:عقد 50]]
[[be:Катэгорыя:Гады - 1 стагоддзе - 50-я гады]]
[[be-x-old:Катэгорыя:50-я]]
[[br:Rummad:Bloavezhioù 50]]
59.415

уредувања

Прегледник