Корисник:Акад. Игор Јанев: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
с (објаснување)
Нема опис на уредувањето
{{DISPLAYTITLE:<span style="color:blue; text-shadow:grey 0.18em 0.3em 0.2em; font-family:Monotype Corsiva; class=texhtml"><span style="display:none;">User:</span>Акад. Игор Јанев</span>}}
{{Корисничка страница2}}
{{#babel:sr|mk|sr|sh|hr-5|bs-5|en-5|sl-4|la-4|ru-3|eo-3|bg-3|fr-2||it-1||zh-1|de-1|el-1|he-0|}}
 
== КУСО ЗА МЕНЕ ==
164

уредувања

Прегледник