Корисник:Акад. Игор Јанев: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
објаснување
с (боја)
с (објаснување)
<big>'''Добре дојдовте на мојата профилна страница'''</big>
{{DISPLAYTITLE:<span style="color:blue; text-shadow:grey 0.18em 0.3em 0.2em; font-family:Monotype Corsiva; class=texhtml"><span style="display:none;">User:</span>Акад. Игор Јанев</span>}}
{{Корисничка страница2}}
164

уредувања

Прегледник