Корисник:Акад. Игор Јанев: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
боја
с (popravka)
с (боја)
<big>'''Добре дојдовте на мојата профилна страница'''</big>
{{DISPLAYTITLE:<span style="color:dark blue; text-shadow:grey 0.18em 0.3em 0.2em; font-family:Monotype Corsiva; class=texhtml"><span style="display:none;">User:</span>Акад. Игор Јанев</span>}}
{{Корисничка страница2}}
{{#babel:sr|mk|sh|hr-5|bs-5|en-5|sl-4|la-4|ru-3|eo-3|bg-3|fr-2||it-1||zh-1|de-1|el-1|he-0|}}
164

уредувања

Прегледник