21 јуни (родени): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
нема опис на уредувањето
с (→‎top: Преименување на предлошка, replaced: Види исто така статија родени на → Поврзана статија родени на)
сНема опис на уредувањето
|[[Едвард Сноуден]] — американски разоткривач.
|-
|valign="top" align="right"|[[19861985]] 
|[[Лана Дел Реј]] — американска пејачка и текстописецпродуцентка.
|
|-

Прегледник