Прејди на содржината

КК Кочани Деликатес: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Македонски назив на предлошка, replaced: cite news → наведени вести)
Нема опис на уредувањето
 
* [http://www.fibaeurope.com/compID_GSf9wrCdHBkDZZk9UQoqE3.season_1994.roundID_2544.teamID_2401.html Профил на КК Кочани Деликатес на fibaeurope.com]
 
[[Категорија:МакедонскиПоранешни кошаркарски клубови од Македонија|К]]
[[Категорија:Кошаркарски клубови од Кочани|К]]
[[Категорија:Појавено во 1968 година во Република Македонија|К]]