Разлика помеѓу преработките на „Тајвански фазан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎Надворешни врски: Вратено име на предлошка во EOL, replaced: {{ЕЖС| → {{EOL|
с (Средена предлошка за EOL, replaced: {{EOL| → {{ЕЖС|)
с (→‎Надворешни врски: Вратено име на предлошка во EOL, replaced: {{ЕЖС| → {{EOL|)
 
== Надворешни врски ==
{{рв|Lophura swinhoii}}
* {{ЕЖСEOL|915155}}
{{викивидови-ред|Lophura swinhoii|Тајвански фазан}}
 

Прегледник