Разлика помеѓу преработките на „Трговиште (Србија)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с
* [http://www.politika.rs/scc/clanak/395194/U-Trgovistu-zaposlen-tek-svaki-peti-stanovnik Само секој петти жител е вработен во Трговиште („Политика“, 25 декември 2017 година)]
* [http://www.politika.rs/scc/clanak/395252/Siromastvo-natapaju-alkoholom Сиромаштија натопена во алкохол (Политика, 26 декември 2017 година)]
 
[[Општина Трговиште (Србија)]]
 
[[Категорија:Општина Трговиште (Србија)]]

Прегледник