Прејди на содржината

3 декември (починале): Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|-
|[[2020]]
|[[Благоја Стефановски]] — поранешенмакедонски министер за култура[[политичар]].
|}
<noinclude>
Анонимен корисник