Разлика помеѓу преработките на „Самар (село)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 4 месеци
с
→‎top: Исправен назив на предлошка, replaced: ПозКарта → ПолКарта
с (Стилска исправка, replaced: '') е → '') —)
с (→‎top: Исправен назив на предлошка, replaced: ПозКарта → ПолКарта)
|name = Самар
|name_local = Σάμαρι
|image_map = {{ПозКартаПолКарта
| Егејска Македонија Воден
| ширина =

Прегледник