Разлика помеѓу преработките на „Девелики“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 6 месеци
с
→‎top: Исправен назив на предлошка, replaced: ПозКарта → ПолКарта
с (Стилска исправка, replaced: Infobox Greek Dimos → Инфокутија Место во Грција)
с (→‎top: Исправен назив на предлошка, replaced: ПозКарта → ПолКарта)
|city_seal =
|nickname =
|image_map = {{ПозКартаПолКарта
| Егејска Македонија Аристотел
| ширина =

Прегледник