Разлика помеѓу преработките на „Јован Јованов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 10 месеци
нема опис на уредувањето
| 2008 година
|-
| Олабави менеме
| [[Слаткаристика]]
| Текстописец, продуцент на музика, Миксање
| 2009 година
|-
| Дими amамџам
| [[Слаткаристика]] во дует со [[Ферус Мустафов]] и Тајзи
| Текстописец, продуцент на музика
| 2013 година
|-
| Итно Ми ТребасТребаш
| Јован Јованов ft. Ламбе и [[Тони Зен]]
| Текстописец, продуцент на музика, Миксање
=== Награди ===
{| class="wikitable sortable"
!Година
!Year
!Награда
!Award
!Категорија
!Category
!Work
!Ref. !
Анонимен корисник

Прегледник