Разлика помеѓу преработките на „Франц Лист“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Интервики за избрани статии за hu:Liszt Ferenc
с (Бот Додава: is:Franz Liszt)
с (Бот: Интервики за избрани статии за hu:Liszt Ferenc)
[[he:פרנץ ליסט]]
[[hr:Franz Liszt]]
[[hu:Liszt Ferenc]] {{Link FA|hu}}
[[io:Franz Liszt]]
[[is:Franz Liszt]]
18.766

уредувања

Прегледник