Разлика помеѓу преработките на „ФК Алтин Асир“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 5 месеци
нема опис на уредувањето
 
тренер = Јазгули Хоџагелдиев |
лига = Туркменистанско фудбалско првенство |
сезона = 20192020 |
позиција = 1|
 
547

уредувања

Прегледник