Разлика помеѓу преработките на „Капан ан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 2 месеци
нема опис на уредувањето
с (→‎Потекло на поимот: Јазично подобрување, replaced: == Етимологија == → == Потекло на поимот ==)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
 
{{Стара скопска чаршија}}
{{КНМ-Чаир}}
 
[[Категорија:Знаменитости во Скопје]]

Прегледник