Разлика помеѓу преработките на „Вера Рафајловска“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3407735 (translate me))
 
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Вера Рафајловска''' (родена на [[25 февруари]] [[1947]] година) е поранешен министер за економија од август [[2006]] до јануари [[2008]] година. Експерт е за [[данок|даноци]], [[сметководство]], [[финансии]] и [[ревизија]].
 
Дипломирала на Економскиот факултет при [[Универзитет Свети Климент Охридски Битола|Универзитетот Свети Климент Охридски]]. До изборот за министер работи како директор-партнер, овластен ревизор и овластен проценител во Рафајловски консалтинг ДОО-Скопје, каде е и главен и одговорен уредник на Репрезент и Даночен практикум, списание за сметководство, финансии, ревизија и даноци.

Прегледник