Прејди на содржината

Иван Шопов: Разлика помеѓу преработките

Додадени 84 бајти ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Јазична исправка, replaced: == Биографија == → == Животопис ==)
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Родени во 1987]]
[[Категорија:Родени на 25 јули]]
[[Категорија:Список на македонски писатели/Ш]]