Прекогниција: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: no:Prekognisjon
(1)
 
с (Бот Додава: no:Prekognisjon)
[[Category:Предвидување]]
[[Category:Претскажување]]
 
 
[[de:Präkognition]]
[[fr:Précognition]]
[[ja:予知]]
[[no:Prekognisjon]]
[[pl:Prekognicja]]
[[pt:Precognição]]
59.415

уредувања

Прегледник