Прејди на содржината

11 септември (починале): Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Преименување на предлошка, replaced: Види исто така статија починати на → Поврзана статија починати на
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (→‎top: Преименување на предлошка, replaced: Види исто така статија починати на → Поврзана статија починати на)
 
<noinclude>{{Види исто такаПоврзана статија починати на|септември}}</noinclude>
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1733]]&nbsp;